מותגים נוספים

JAGUAR

חברת יגואר, יצרנית מכונית הפאר והיוקרה מאנגליה, השיקה בשנת 1988 את הבושם הראשון לגבר. בשנת 1993 השיקה החברה את הבושם הראשון לאישה, ומאז ועד היום מובילה החברה את הקטגוריה עליה היא נמנית עם 27 בשמים שונים לגבר ולאישה.

Parfume Gres

מאדאם אלכס גרה' נולדה בשנת 1903 בפריז, צרפת. בשנת 1958 יצרה את הבושם הראשון מבשמי גרה. בשנת 1982 נאלצה מאדאם גרה למכור את חברת הבשמים למען קידומו של בית האופנה. משנת 2001 ועד היום פועלת החברה בשוויץ. בשנת 1993 השיקה החברה את הבושם קברט שהינו אחד מבשמי הדגל של החברה גם היום.

Mandarina Duck

מנדרינה דאק הוא מותג חדשני המציע פתרונות יצירתיים ומקוריים לצרכן תובעני, סקרן, חיובי ושנמצא תמיד בתנועה. המותג מציע רמה ואיכות יוצאות דופן הודות לשימוש בחומרים בלתי שגרתיים, שימוש מקורי בצבעים ודגש על הפרטים.

Shakira

הבשמים של שאקירה הם ביטוי לרוח ולאישיות של שקירה.
ספונטנית, מלאת שמחת חיים, קורנת וזוהרת, פצצת אנרגיה בעלת כוח ממגנט אשר ביכולתה להרקיד את העולם ולחשמל באמצעות המוזיקה.
הבשמים רעננים ואוריינטליים, מותירים שובל חושני, נשי, מפתה וממכר שלא ניתן לעמוד בפניו.

Antonio Banderas

חיוכו ומבטו של אנטוניו בנדרס הפכו אותו לאחד השחקנים האהובים והאהודים בעולם. הכוכב אשר בורך על ידי הטבע באישיות כובשת וחוש הומור ייחודי, הפך באופן עקבי ושלא במודע לכוכב בעל קסם ופיתוי.
הבשמים של בנדרס הינם תמצית אופיו של בנדרס, אישיות עשירה וחושנית, עטופה בניחוח מפתה.

Laura Biagiotti

מעצבת אופנה איטלקית, הנודעת בקוויה העכשוויים הניזונים מהשפעת האומנות. הריחות קלאסיים והבקבוקים מעוצבים בהשפעת האדריכלות האיטלקית האיכותית והמפורסמת.